Кабінет міністрів України збільшив видатки на забезпечення перевезень вищих посадових осіб держави авіаційним транспортом на 2 млн 046 тис. грн.
Про це йдеться у розпорядженні уряду № 1158-р від 26 листопада 2014 р.
Згідно з документом, Кабмін доручив здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Державному управлінню справами на 2014 р. у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків шляхом зменшення обсягу видатків споживання за програмою “Фінансова підтримка санаторно-курортних закладів” на 3 млн 346 тис. грн та збільшення обсягу видатків споживання за програмою “Забезпечення перевезень вищих посадових осіб держави авіаційним транспортом” на 2 млн 046 тис. грн.
Також Кабмін збільшив видатки на програмою “Фундаментальні і прикладні розробки та дослідження у сфері державного управління, стратегічних проблем внутрішньої і зовнішньої політики та з питань посередництва і примирення при вирішенні колективних трудових спорів (конфліктів)” на 1,3 млн грн.
Міністерству фінансів уряд доручив забезпечити після погодження Держуправлінням справами перерозподілу видатків державного бюджету.