Це кадри з Туреччини. Водій автобуса втрачає керування, і той опиняється у воді. Камери відеоспостереження зняли цей інцидент із різних ракурсів.
Подія сталася в місті Малатья, що на сході Туреччини. Автобус муніципальний. Його маршрут пролягає через водосховище Каракая. Водій вів його на пором, але раптом на швидкості влетів в озеро з невеликого обриву.
У салоні було семеро людей. Добре, що в цьому місці озеро неглибоке, і вода не заповнила салон до даху. Усі пасажири й водій вибралися.
Губернатор провінції Малатья пізніше повідомив, що в цій ДТП ніхто не загинув. Трьох пасажирів госпіталізовано з травмами, безпечними для життя.
Нагадаємо, три тижні тому в турецькому місті Діярбакир теж сталася ДТП за участю автобуса. Він перекинувся. Тоді загинуло п’ятеро людей, серед яких дитина.