Ламантини Флориди дуже швидко вимирають. Ці підводні ссавці, яких ще називають «морськими коровами», зникають через настачу їжі, зокрема особливих водоростей, які є їхнім основним кормом.
Лише торік померла тисяча ламантинів. Водночас популяція у Флориді налічує 6–7 тисяч особин.
У Флориді ламантинів охороняють, а ось їхнє середовище — ні. Їм загрожує не лише голод. Вони також потерпають від забруднення морської води, їх ранять човнові гвинти, а ще вони помирають унаслідок «червоних припливів» — отруйного цвітіння водоростей.
Водночас у західній частині Флориди їхнє становище дещо ліпше. Там менше людей та човнів. До того ж активісти відновлюють прибережні екосистеми й вирощують морську траву.
Ламантини виростають до чотирьох метрів завдовжки. Важать до 1600 кілограмів. Вони травоїдні й виживають майже на самій лише морській траві. Їх також можна годувати листям салату. Вони живуть як у солоній, так і в прісній воді, тож заходять до річок, заток та бухт.
Ламантини слухняні, не бояться людей і розмножуються дуже повільно — одне теля раз на 2–2,5 роки.
Водорості зникають насамперед через забруднення води стоками добрив, а також відходів життєдіяльності людей і тварин. Крім того, їх знищують і якорі, які човни й катери волочать морським дном.