Через постійні удари ворога по об’єктах критичної інфраструктури українців чекає доволі складна зима. Для того, щоб знайти ефективні рішення усім викликам цьогорічного опалювального сезону в Івано-Франківську провели «Прикарпатський енергетичний форум УКД».
Тут експерти обмінювалисья досвідом та ідеями. А ще закликали населення вчитися грамотно користуватися ресурсами та готуватися до найгірших сценаріїв. Не менш важливо подбати, зазначають експерти і про безпеку. Зокрема рекомендують запастись вогнегасником. Адже не вся техніка може впоратись з електроколиваннями.
Якими б не були виклики воєнного часу, зазначають експерти, Прикарпаття з ними впорається. Адже підготовку до складних умов цієї зими, громади почали ще з весни.
Також, під час форуму відбувся тренінг під назвою «Енергетичне виживання: лайфхаки».
Вцілому, зазначають експерти ситуація з енергоспоживанням в Україні за останні роки значно покращилась. Втім, кажуть нам ще є куди розвиватися.