Онлайн TV FM радіо FM пауза

З відходів електроніки роблять ліхтарі. Відео

rysunok1 61 - З відходів електроніки роблять ліхтарі. Відео - rai.ua Новини

Для цієї нігерійської компанії старі ноутбуки — не відходи електроніки, а матеріал для нових пристроїв. Вироби підприємства допомагають під час перебоїв з електропостачанням, які в Нігерії трапляються досить часто.

Компанія переробляє літієві батареї, а ще дроти й екрани. З них робить ліхтарі на сонячних батареях. Засновник підприємства каже, що в Нігерії виробляють недорогі електротовари, але багато які компоненти недоступні. Їх у країні не випускають.

Покупці таких ліхтарів — переважно власники малого бізнесу. Один виріб коштує 32 долари. Окрім малих підприємств, можливими клієнтами можуть бути й державні лікарні.

Нігерія — одна з найбільш густонаселених країн Африки. І тут дуже потрібні дешеві електронні пристрої. Власники компанії кажуть, що їхня мета — зменшити обсяги електронних відходів і допомогти очищати довкілля.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua