Онлайн TV FM радіо FM пауза

Лікар, який став кулеметником (Бліц)

Вже п’ять років офіційно День захисника українці святкують 14 жовтня.

Аби розповісти більше про тих, хто захищає кордони України Бліц-Інфо продовжує спецтему “Прикарпатці на війні”. Ми поспілкуємось з учасниками АТО, які розповідають, що мотивувало їх захищати Україну.

49-річний Олександр Гордієнко проживає у селі Милування, Тисменицького району.

До війни Олександр працював ортопед-травматологом, спочатку в Івано-Франківській міській поліклініці №2, а потім в одній з приватних клінік.

Оскільки Гордієнко був активним учасником Революції Гідності, під час війни просто сидіти вдома не зміг. У вересні 2017 року чоловік підписав контракт. Спочатку був направлений у навчальний 199 центр ВДВ, а після закінчення навчання – у військову частину 80 десантно-штурмову бригаду. Служив у третьому окремому десантно-штурмовому батальйоні, який дислокувався у Чернівцях.

«Важко було дивитись, як багато хлопців гинули. Тож я, як колишній морський піхотинець не хотів залишатись осторонь. Не хотів бути «диванним вазоном», – так ми називали ще на Майдані чоловіків, які споглядали за всім збоку», – пояснює Олександр.

На війні чоловік був кулеметником. Втім повоювати довго Олександру не судилось – 27 січня позицію, на якій був Гордієнко почали обстрілювати, а потім – пролунав сильний вибув.

«За час проведений в зоні АТО я отримав дві контузії, частково втратив слух. Але в кожному випадку не залишав взводний опорний пункт і своїх бойових побратимів, продовжуючи виконувати свої обов’язки», – пригадує Олександр Гордієнко.

Далі три місяці прикарпатець провів у госпіталях, однак лікування не було ефективним. Через це був звільненим з рядів ЗСУ за станом здоров’я. Отримав третю групу інвалідності.

Після повернення до цивільного життя Олександр не залишається осторонь ветеранів, став заступником керівника Тисменицької спілки учасників АТО.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua