20 вересня рятувальники, представники органів місцевого самоврядування, працівники відповідних служб селищі Рожнятів провели інформаційно-роз’яснювальний захід для жителів райцентру з основних питань пожежної безпеки. Особливо акцентовалася увагу на тому, що зазвичай пожежі починаються із маленької іскри через несправність системи енергопостачання, опалювальних приладів та печей, або з інших причин – відсутності поблизу опалювальної печі передтопкового листа, несправності димоходів, використання саморобних електрообігрівальних пристроїв.
Господарям осель нагадали про основні порушення правил пожежної безпеки, надали людям кваліфіковані поради і рекомендації щодо дотримання громадянами правил безпеки життєдіяльності в побуті, належного утримання протипожежного стану помешкань, вручили їм пам’ятні листівки із відповідними роз’ясненнями. Рятувальники також нагадали жителям Рожнятова правила поводження при виявленні вибухонебезпечних і підозрілих предметів, говорили про шкоду та небезпеку від спалювання опалого листя, сухої трави та чагарників, а також підкреслили, до яких наслідків можуть призвести залишені малолітні діти у домівках без нагляду дорослих.
І звісно ж, не забули рятувальники й про найменших та завітали у дитячий садочок «Золота рибка», де провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!». З великою цікавістю слухала малеча про роботу вогнеборців, які цілодобово стоять на варті пожежної безпеки. Також працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій провели для малечі вікторину на тему безпеки життєдіяльності та розповіли про небезпеку ігор із вогнем і закликали дотримуватись загальних правил безпеки життєдіяльності. Крім правил пожежної безпеки, йшлося і про основні правила безпечної поведінки вдома та на вулиці, зокрема, при виявленні підозрілих предметів. Найбільше захоплення дошкільнята отримали під час гасіння умовної пожежі.
Підбиваючи підсумки проведеної роботи було зазначено, що заходи такого рівня проводяться постійно, аби запобігти виникненню пожеж, попередити кількість їх зростання, а також запобігти загибелі та травмуванню людей, особливо дітей.