Біля воріт Кенсінгтонського палацу в Лондоні виріс імпровізований меморіал на згадку про принцесу Діану. Ушанувати пам’ять матері до нього вийшли принци Вільям і Гаррі. Вона трагічно загинула в автокатастрофі 20 років тому.
Принци уважно розглядають фотознімки та записки, принесені шанувальниками принцеси. Десятки людей зібралися поруч із палацом. Вільям і Гаррі поспілкувалися з людьми і поклали квіти під великим фото леді Діани.
Принцеса загинула в Парижі 31 серпня 1997 року. Разом з нею розбився водій Анрі Поль і кінопродюсер Доді аль-Файєд. Причина аварії досі незрозуміла. Є кілька версій. Одна з них — водієві довелося на швидкості тікати від папараці, які переслідували лімузин принцеси.
Автокатастрофа сталася в тунелі біля мосту Альма. Сюди також щороку приходять шанувальники принцеси, щоб ушанувати її пам’ять. А копія полум’я факела статуї Свободи, установлена через два роки після загибелі леді Діани, перетворилася на її стихійний меморіал.
Принцеса Діана багато часу присвячувала доброчинності й була найпопулярнішим членом королівської сім’ї. Британці називали її «королевою людських сердець».