Нещодавно Володимир Заграновський зняв відео, яке отримало значну популярність в Інтернеті не лише в Україні, але і в США.
За перший день після публікації ролик переглянули більш, ніж 150 000 людей, а за три тижні відео вже має більше 1 000 000 переглядів, що є абсолютним рекордом не лише для Косівщини, але й для Гуцульщини загалом. Відео ролик тривалістю 3,5 хв. під назвою «For Justin Timberlake (String art)» (Для Джастіна Тімберлейка мистецтво ниток) можна переглянути на каналі Володимира на сайті Ютуб – і присвячений він відомому американському співаку. Пише art-kipdm.
– Розкажи детальніше про портрет Джастіна Тімберлейка із ниток – де він зараз зберігається?
– До мене звернувся мій друг Зеник Палагнюк і розповів про ідею нової художньої роботи, а саме про великий портрет, що складатиметься тільки з цвяхів і ниток, а процес створення запропонував відняти на відео. Через декілька днів ми знайшли приміщення і почали працювати над проектом. Вже за 2 місяці перед нами стояла готова картина. Для роботи було витрачено 13 000 цвяхів, 24 км. ниток та близько 200 годин важкої та клопіткої праці. Зараз картина із ниток знаходиться в Чорткові Тернопільської області, в рідному місті Зеника Палагнюка. Хлопець дуже любить свою справу. Він створює шедеври не тільки за допомогою олівця та фарб, а й виготовляє мистецькі роботи із цвяхів та в інших оригінальних техніках.
– Чи очікували ви на такий шалений успіх відео у всесвітній Мережі? Чи отримали ви відзнаки, нагороди чи грамоти за картину та відео?
– Я займаюсь відеозйомкою близько двох років і навчився цьому сам. Відео знімаю на зеркальну камеру «Canon-550D», маю декілька бюджетних об`єктивів. Також використовую в роботі слайдер, штатив та освітлення. Ролики монтую на ноутбуці. Як бачите, для якісного і популярного відео не обов`язково мати дорогу техніку і команду професіоналів – зараз у світі найбільше цінують нові свіжі ідеї та їх оригінальне втілення.
Ролик вже набрав більше мільйона переглядів і певною мірою ми очікували, що він набуде популярності, адже люди раніше не бачили такого способу виконанння картини. Проте, ми більше орієнтувались на глядачів із США і не думали, що українські ЗМІ теж не залишуть без уваги нашу роботу. Ми дуже задоволені отриманим результатом.