Команда Коломийського ліцею №9 посіла ІІ місце у V (фінальному) етапі всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
Про це повідомляє Івано-Франківська обласна державна адміністрація


«У Києві юні спортсмени гідно представили Івано-Франківщину та продемонстрували високий рівень підготовки, силу командного духу й жагу до перемоги серед найкращих шкільних команд України. Це результат наполегливих тренувань, згуртованості та щоденної праці учнів і наставників. Срібна нагорода стала ще одним підтвердженням того, що Прикарпаття має талановиту й сильну спортивну молодь»,- йдеться в дописі.
Фото: Івано-Франківська обласна державна адміністрація
Підписуйтеся на наші канали, щоб завжди бути в курсі важливих новин Івано-Франківська та Прикарпаття.
• YouTube – https://www.youtube.com/@RAITVUA
• Сайт ТРК «РАІ» – https://rai.ua/
• Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100063475576480
• TikTok – https://www.tiktok.com/@trkrai?is_from_webapp=1&sender_device=pc

