Івано-Франківщину з робочою поїздкою відвідав заступник Міністра охорони здоров’я України Євген Гончар.
Про це повідомляє Івано-Франківська обласна державна адміністрація
Разом із директоркою Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Олександрою Бойчук він ознайомився з роботою медичних закладів області: Прикарпатського центру репродукції людини, обласного кардіологічного центру та будівництвом Регіонального центру реабілітації та ментального здоров’я.
«Під час поїздки обговорили якість надання медичної допомоги, розвиток закладів, потреби пацієнтів та шляхи подальшого вдосконалення системи охорони здоров’я»,- йдеться в дописі.
Підписуйтеся на наші канали, щоб завжди бути в курсі важливих новин Івано-Франківська та Прикарпаття.
• YouTube – https://www.youtube.com/@RAITVUA
• Сайт ТРК «РАІ» – https://rai.ua/
• Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100063475576480
• TikTok – https://www.tiktok.com/@trkrai?is_from_webapp=1&sender_device=pc

