Онлайн TV FM радіо FM пауза

Звільнення директора Ліцею, привласнення землі, демонтаж МАФів: про що була 47 сесія Коломийської міськради. Відео

Сюжети

Доволі напруженим виявилося засідання сесії Коломийської міської ради. На ньому крім питань порядку денного винесли ще кілька резонансних. Зокрема говорили про ситуацію зі звільненням директора Ліцею імені Михайла Грушевського, про спробу забудовника привласнити 5 гектарів міської землі та вимога відсторонити колишнього мера Попасної від нині виконуючих ним обов’язків. Окрім того депутати прийняли кілька звернень, в тому числі і до Президента України, проголосували за створення у місті над Прутом індустріального парку та демонтаж незаконно встановлених МАФів та реклами.

Розпочали засідання 47 сесії Коломийської міської ради традиційно із депутатських звернень і запитів. До депутатів звернувся їхній колега Віктор Фітьо, який нині воює на передовій. Від його імені текст зачитав депутат Максим Мензатюк:

“Захоплення земельних ділянок в Коломиї поставлені на конвеєр. Підстави для таких слів дає ситуація довкола колишньої паперової фабрики, що розташована на мальовничому березі річки Прут. Для коломиян, міської влади та депутатів, нагадаю, що у 2018 році майновий комплекс фабрики було продано на аукціоні. Купило фабрику ТЗОВ Гранд Прикарпаття, керівником якого є Григорчук Анатолій Анатолійович. Далі справи забудовника із обіцянками розійшлися: замість розвитку підприємства та створення робочих місць, власник приміщення готує звернення до міської ради з проханням змінити цільове призначення ділянки – із промислового для будівництва і обслуговування житлового будинку.”

“За” звернення Віктора Фітьо з вимогою звернутися до правоохоронних органів, щодо захоплення міських земель депутати голосували двічі. Однак пропозиція потрібної кількості голосів не набрала.

Далі перед обранцями виступив виконувач обов’язків директора ліцею імені Михайла Грушевського Роман Кушицький:

“На сьогоднішній день управління освіти очолює, тобто виконує обов’язки людина, яка перевершила свої повноваження. Вирішила, що може приймати рішенння, які суперечать законодавству України і є неправомірними. Виновучка обов’язків начальника освіти поспішно самостійно видала наказ про звільнення директора Ліцею імені Михайла Грушевського, передала його до бухгалтерії 15 вересня без ознайомлення із наказом самого директора закладу.”

В останньому зверненні секретар міської ради Андрій Куничак вимагав негайно звільнити з посади у муніципальній інспекції колишнього мера Попасної. Також депутати затвердили створення в Коломиї індустріального парку.

Далі депутати працювали згідно затвердженого порядку денного.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua