Онлайн TV FM радіо FM пауза

Волонтерський центр “Нескорена нація” отримав подарунки від німецьких меценатів. Відео

Сюжети

400 різдвяних коробок до свят отримав волонтерський центр “Нескорена нація”. Їх роздадуть, як дітям так і дорослим. Волонтери особисто розвезуть приємні несподіванки мешканцям коломийської міської громади.

«Різдво в коробці». Саме так назвали цю благодійну акцію. Координаторка волонтерського центру Галина Беля розповіла, як вдалось залучити німецьких меценатів до благодійної допомоги:

«Цього року наш волонтерський центр отримав незвичайну допомогу з Німеччини, а саме різдвяні подарунки для дітей та дорослих, що постраждали від війни. Такий чудовий проект став можливий завдяки жіночому каталицькому об‘єднанню в м. Арнсберг та волонтерському центру Sauerland Hilfe. Це волонтерська організація, створена лікарями з України Іванною та Павлом Акименко».

Галина Беля каже, що така допомога напередодні свят дуже потрібна. Отримати її можуть не тільки діти, але й дорослі.

«Іванна Акименко (дівоче Бежук) є коломиянкою і знає про потреби нашого центру. Така акція «Різдво в коробці» проводиться вже понад 17 років. В місті Арнсберг її проводить жіноче католицьке об‘єднання. Кожний раз збирається велика кількість подарунків, що передаються для людей у важких соціальних умовах. Цього разу спільно з «Sauerland Hilfe» було прийнято рішення про зібрання подарунків для українських дітей».

Німецькі школярі та їхні батьки активно долучилися до акції. У їхніх школа було зібрано багато маленьких подаруночків таких як шоколад, пряники, засоби гігієни, чай , кава, парфуми, різдвяний декор, канцтовари, а також маленькі іграшки. Люди приносили для пожертви також теплі шапки, шарфи, рукавички, шкарпетки та рушники. 50 волонтерів, серед яких і учні школи, фасували та запаковували коробки з подаруночками.

Також волонтерський центр “Нескорена нація” отримав понад 2000 пар нових шкарпеток. Їх передадуть нашим військовим та потребуючим.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua