Онлайн TV FM радіо FM пауза

Волонтерки організували безкоштовні курси, де навчають жінок шити одяг для військових. Відео

Сюжети

В Івано-Франківську волонтери організували курс, на якому навчатимуть небайдужих шити адаптивний одяг та піжами для захисників та захисниць України.

Волонтерка, Наталія Філіпська розповідає, що спершу бралися за всі запити, що надходили від військових. Шили те, що потрібно: нижня білизна на передову, постіль у шпиталі, халати хірургам, потім сумки під набої.

Відтак потреби змінилися і зросли запити саме в піжамах та адаптивному одязі для поранених захисників та захисниць України, каже майстриня, тому вони були змушені шукати спеціальну тканину та освоювати нові навички.

«Величезна потреба є в адаптивному одязі для поранених, який відправляємо на передову. або передаємо у шпиталі в Івано-Франківську чи в інші міста. На жаль, часто не можемо покрити всі потреби, адже не вистачає рук, немає потрібної тканини, або кількості цієї тканини».

Вагомою є й підтримка європейський благодійників, розповідає волонтерка, Наталія Чорній, адже саме вони почали присилати їм тканину.

Та все ж, потреба у тканині є постійною, каже волонтерка, оскільки матеріалу, що найкраще підходить саме для піжам та адаптивного одягу, від європейський донорів приходить вкрай мало.

До їхньої діяльності можуть доєднатися небайдужі українці з досвідом шиття або ж без, наголосили волонтери.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua