Онлайн TV FM радіо FM пауза

Відомі психологи, режисери та драматурги розповіли як правильно говорити про війну у п’єсах. Відео

Сюжети

За ініціативи Національної спілки театральних діячів України в Івано-Франківську провели резиденцію 4 лабораторії драматургії. Відомі драматурги, психологи та режисери розповідали учасникам «Як говорити про війну у драматургічних текстах» аби збільшити кількість актуальних, якісних п’єс в Івано-Франківську.

Під час навчання учасники матимуть змогу написати історію та донести свою думку. Співкураторка проєкту Лєна Лягушонкова зазначає, хто розповідає історії, той управляє всім.

До проєкту доєдналася й драматургиня Ольга Мацюпа. В творчих професіях важливо обговорювати свої ідеї з колегами аби почути конструктивну критику, адже лише так можна досягнути чогось більшого, переконана учасниця.

Аби надихати митців та розвивати драматургію, сценаристка Оксана Гриценко написала книгу, яка містить в собі п’єси, написані учасниками з попередніх лабораторій.

Після курсу лекцій та майстер-класів учасники представлять свої твори. А вже восени відбудеться ретельна робота над текстами, консультації з кураторами і перформативні читання створених п’єс.

А яка ваша реакція?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua