Онлайн TV FM радіо FM пауза

В одній із кав’ярень Івано-Франківська відбувся благодійний день кави. Відео

кав’ярня Сюжети

Сьорбнув каву – задонатив на добру справу. Одна з кав’ярень у середмісті Івано-Франківська вчетверте провела благодійний день кави. Співвласник закладу Степан Вульчин каже, що у рамках акції увесь денний заробіток передадуть батальйону Госпітальєри:

“Один із наших колишніх працівників, Петро Михайлів, пішов туди служити і допомагати забирати поранених військових з поля бою і лікувати їх. Ми передамо ввесь виторг за день, окрім того ми створили банку, де люди, які не можуть приєднатися і фізично прийти в кав’ярню, можуть просто задонатити. І ми ці кошти також передамо. Суми бувають різні: один раз було 7 тисяч, було 9 і 12. Очікуємо цього разу зібрати не менше 10 тисяч гривень і передати.”

Постійні відвідувачі залюбки долучаються до акції, кажуть, благородна справа – безцінна.

благодійна кава

Підтримав ініціативу молоді і голова Івано-Франківської громади Руслан Марцінків. Каже, молодь щоразу вигадує і втілює найцікавіші ідеї, щоби підтримати наших захисників.

Проводити такі акції у кав’ярні планують періодично – щонайменше раз у два місяці. До того ж хлопці організовують платні майстер-класи для кавоварів та каволюбів. Навчитися варити і подавати каву за найсучаснішими рецептами баристів можна за донат для військових.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua