Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Івано-Франківську вшанували пам’ять загиблих у Маріупольському драмтеатрі. Відео

Сюжети

16 березня, російські окупанти скинули на нього потужну бомбу. На той час у будівлі переховувалось понад тисячу мирних мешканців. У роковини жорстокого російського авіаудару близько сотні людей влаштували акцію біля Івано-Франківського драмтеатру. Серед них як місцеві, так і маріупольці, які були змушені переїхати на Прикарпаття. Про ті події досі не можуть розповідати без сліз.

Учасниця акції Наталія пригадує, на той час вона вже встигла переїхати у столицю. Однак у Маріуполі залишались її рідні, зокрема батько та сестра. І це був 16 день, коли вони не виходили на зв’язок. А після новин про жахливий теракт Наталія почала хвилюватись ще більше.

Зруйнований бомбою драмтеатр російські окупанти повністю знесли. А окрім нього й інші історичні будівлі та житлові будинки. Жителька Маріуполя Ольга Крохмальова каже, це її не здивувало.

Попри біль та скорботу, які досі не минають, маріупольці продовжують щиро вірити у перемогу України та звільнення їхнього міста.

Учасники акції «Де ти» встановили інсталяцію “ДІТИ” у кольорах українського прапора та фотографії загиблих маріупольців, яких вдалося ідентифікувати. У пам’ять про вбитих запалили лампадки. Такі ж акції відбулись ще у 8 українських містах.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua