Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Івано-Франківську відкрили реабілітаційний центр, релокований зі Сходу. Відео

Сюжети

У реабілітаційному центрі «Донбас-Прикарпаття» люди можуть отримувати послуги з соціальної, психологічної, фізичної, фізкультурно-спортивної реабілітації і не тільки.

Військовослужбовець Володимир направлення сюди на відновлення отримав у Тернополі, де наразі й проживає. Каже, завершив реабілітацію у центрі майже місяць тому.

Нещодавно реабілітацію тут почав проходити і військовослужбовець Віктор. Чоловік відновлюється від отриманих поранень під час служби у складі окремої 128-ї гірсько-штурмової бригади.

Наразі, кажуть лікарі, реабілітацію тут після отриманих поранень на фронті пройшли 5 військовослужбовців.

Робота релокованого центру із Донеччини в Івано-Франківській громаді розпочалась у січні цього року. Та офіційне відкриття із оновленим приміщенням вдалось зробити лише зараз. Його директорка Світлана Фоміна, каже – це буквально другий день народження центру комплексної реабілітації для людей з інвалідністю.

Разом із установою на Прикарпаття переїхали 50 відсотків працівників. Також тут почали працювати і місцеві фахівці. Для придбання обладнання та проведення ремонтних робіт у приміщенні, окрім обласної військової адміністрації, долучилися міжнародні благодійні організації. Наразі реабілітацію у центрі «Донбас-Прикарпаття» уже пройшли близько сотні пацієнтів.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua