Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Івано-Франківську відбувся форум від/для молоді. Відео

Сюжети

Ефективність взаємодії та очікування молоді щодо влади, залученість до волонтерства та готовність молодих людей до прийняття управлінських рішень. Такі питання обговорювали на форумі від та для молоді. Його ініціювала та реалізує громадська організація “Між Іншим” разом з Карпатським інститутом аналітики та департаментом молодіжної політики та спорту.

Дослідження молодіжного середовища відбувалося у три етапи: анонімне опитування молоді, особисті інтерв’ювання та напрацювання рішень у робочих групах.

Щоб розпочати ефективний діалог між молоддю та владою нашого міста, каже аналітик, для останніх розробили низку рекомендацій. Така зустріч спрямована й на покращення взаємодії між молоддю-владою-громадськими організаціями, а також для обговорення можливих взаємодій у розвитку молодіжної демократії та волонтерства.

До слова, на форумі провели ще й панельну дискусію на тему «Бюрократія – міф чи реальність».  А одним із результатів форуму стане проєкт рішення на основі досліджень та проведених робочих груп.

А яка ваша реакція?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua