Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Івано-Франківську відбувся благодійний забіг «Біжу для ЗСУ». Відео

Сюжети

Волонтери з організації «Дружина воїна» провели благодійний забіг аби популяризувати спорт та зібрати кошти для захисників та захисниць України. Для цього кожна команда учасників повинна була зробити благодійний внесок, розповідає організаторка естафети, Наталія Демяник:

“Важлим є те, для чого робився цей забіг – благодійний внесок стартував від 1500 гривень, але команди могли долучатись і більшим донатом. Все для того, щоб зібрати кошти на потреби військових. Ми будемо бачити по запитах, які до нас поступлять: є потреба у маскувальних сітках – для них потрібна тканина. Або є такі бригади, яким потрібні запчастини для ремонту техніки. Або ж сам автомобіль.”

До забігу доєдналося майже 20 команд з 6 учасників, які подолали дистанцію у три кілометри. Зі своєю командою долучитися до забігу вирішила голова громадської організації «Мами Прикарпаття», Мар’яна Вершиніна:

“Важливо зараз підтримувати не тільки словом, але і ділом – власне донатами. На сьогоднішній день багато людей втомились від донатів, а такі події мають трошки розбудити нас, привернути увагу до того, що потрібно і далі підтримувати воїнів.”

Не залишилася осторонь благодійного забігу й команда обласної клінічної лікарні. Представниця, Уляна Шпільчак розповідає, що на пропозицію вони погодилися одразу, адже це чудова можливість потренувати власну витривалість та допомогти ЗСУ.

Волонтери з організації «Дружина Воїна» не лише проводять такі спортивні естафети та збирають кошти для військових, а ще й допомагають їхнім родинам, розповідає Наталія Чайківська.

Також, доброчинці підготували ярмарок, де кожна з команд могла придбати солодощі та задонатити кошти.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua