Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Івано-Франківську відбулась позачергова сесія міської ради. Відео

Сюжети

Івано-Франківські чиновники зібрались на позачергову сесію міської ради. В першу чергу звернулись до Уряду з проханням присвоїти звання Героя України з удостоєнням ордену «Золота Зірка» франківцям, які загинули на війні. Зокрема, Віталію Мерінову, Назарію Лугарєву, Віталію Дереху та Олегу Куцину.  

Не менш важливе звернення про заборону московського патріархату на території України. Голова Івано-Франківської громади Руслан Марцінків наголошує, що Прикарпаття стало першим регіоном в державі, де немає жодного храму московського патріархату.

Ще рік тому депутати вимагали урегулювати це питання і притягнути до відповідальності усіх представників української православної церкви московського патріархату за те, що принижували честь і гідність українців, завдавали їм тілесних ушкоджень та поширювали промосковські наративи. А торік 22 березня у Верховній Раді України був зареєстрований законопроект народної депутатки від Івано-Франківська Оксани Савчук. У ньому чітко сформована вимога – заборонити діяльність московського патріархату в Україні. У зверненні франківських депутатів нардепка вкотре наголосила, що московська церква не може бути українською православною.

Далі чиновники звітували про виконання бюджету за І квартал. Перша заступниця міського голови Вікторія Сусаніна уточнює, за цей період бюджет Івано-Франківської громади – виконано на понад 106%.

Загалом депутати міської ради розглянули майже да десятки питань порядку денного та проголосували за всі звернення та рішення.

А яка ваша реакція?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua