Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Івано-Франківську готують благодійний аукціон, щоб зібрати кошти на евакуаційні дрони. Відео

Сюжети

Понад мільйон гривень на три евакуаційні комплекси дронів для штурмового полку Національної поліції України «Сафарі». Такою є мета франківської команди волонтерів «Врятуй героя». І для того, щоб зібрати всю необхідну суму, організатори проєкту готують благодійний аукціон.

Військові трофеї, чашка і прапор із підписом Буданова, картини та скульптури. Такі різні лоти, франківські волонтери, готують для мешканців та гостей міста на благодійному аукціоні. Загалом буде близько сотні лотів. Одним із найцінніших є прапор від самого полку «Сафарі».

благодійний аукціон для сафарі

Усі виручені кошти з аукціону підуть на закупівлю трьох евакуаційних комплексів дронів для штурмового полку «Сафарі».  

«Зараз саме полк «Сафарі» стоїть на такій ділянці фронту, де евакуація, в повному розумінні цього слова, неможлива. Єдиний реальний і ефективний варіант – це евакуаційні дрони, які будуть забирати поранених і відвозити у стабілізаційні пункти. Ці дрони наземні, вони радіокеровані, оснащені трьома камерами, одна з них нічна. Дрони призначені евакуйовувати хлопців безпосередньо з поля бою», – розповідає військовослужбовець, голова БФ «Сила добра ІФ».

Один такий евакуаційний комплекс, кажуть волонтери, за добу може врятувати мінімум трьох бійців. Загальна вартість цих дронів – 1 мільйон 350 тисяч гривень.

Відбудеться благодійний вечір-аукціон в рамках проєкту «Врятуй героя» уже через тиждень.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua