Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Івано-Франківську у міській Ратуші провели зимовий благодійний ярмарок. Відео

Сюжети

Прикраси ручної роботи, натуральне мило та свічки, в’язані сумочки та іграшки. Усе це продавали на благодійному ярмарку, аби зібрати кошти для придбання складових тактичних аптечок для ЗСУ. Його організували доброчинці «Громадської ініціативи Галичини».

Цього разу свої роботи представили близько двох десятків майстрів. Долучились до доброї справи і Ольга з 11-річною донечкою Веронікою. Дівчинка вже більше року в’яже різноманітні вироби: це і шапки, і панамки, і сумки. Вероніка розповідає, усьому вчилась самостійно за допомогою відео. Ольга свою донечку підтримує. Радіє, що та знайшла хобі, яке не лише розвиває, а й допомагає підтримувати військових.

Свої творчі роботи на ярмарку представила й Наталія Надольська. Майстриня розмальовує фарбами мушлі, з яких виготовляє кулони, а також скляні пляшки.

На ярмарку доброчинці збирали кошти для придбання складових для укомплектування тактичних аптечок для ЗСУ. Останні пів року, зазначає очільниця «Громадської ініціативи Галичини» Леся Качурова, вони зосередились саме на такмеді. Адже саме це допомагає зберегти здоров’я та життя нашим воїнам.

Цього разу волонтерам вдалось виручити 32,5 тисячі гривень та 20 доларів.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua