Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Івано-Франківську у День Соборності України відбувся молебень за загиблими Героями та мир Україні. Відео

Сюжети

В Івано-Франківську отці різних конфесій спільно з мешканцями міста провели молебень за загиблими воїнами та мир в Україні. Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин впевнений, молитва сильніша за зброю. І в час війни звернення до Бога рятує вірян.

Під час спільного молебню родинам загиблих воїнів вручили відзнаки «За честь і звитягу». Отримали нагороду й Уляна Кадол разом із сином Павлом. 32-річний Віталій загинув наприкінці минулого року. Уляна каже, відзнака загиблого чоловіка згодом ще раз нагадає їх маленькому сину, що його тато – Герой.

Відзнаку чоловіка Олександра Єремягіна отримала й Галина Смеречинська. 52-річний військовий загинув торік у грудні на Донеччині. Ще з 2014-го року Олександр Єремягін, не вагаючись став на захист України.

Також на Вічевому майдані також розгорнули виставку світлин відомого документаліста, військовослужбовця 92 бригади Руслана Ганущака. На світлинах Гостомель, Буча, Ірпінь та Харківщина. Руїни, які залишили по собі російські військові на українській території.

Голова Івано-Франківської громади Руслан Марцінків каже, ми повинні робити усе, щоб увіковічнити пам’ять про Героїв, які загинули за нашу незалежність .

До молебню долучилися понад дві сотні людей.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua