Онлайн TV FM радіо FM пауза

В Івано-Франківську вперше проведуть Відкритий кубок з легкої атлетики. Відео

Сюжети

Розвиток легкої атлетики та популяризації здорового способу життя, для учнівської молоді. Саме з такими цілями в Івано-Франківську проведуть Відкритий кубок з легкої атлетики. Організатори уже передбачають участь понад 200 юних легкоатлетів різного віку.

Відкритий кубок з легкої атлетики відбудеться серед юнаків та дівчат 2007-2014р.н. Головні цілі спортивного дійства, зазначає його ініціаторка, майстер спорту України Оксана Юрчук  – це популяризація здорового способу життя, розвиток легкої атлетики та покращення спортивної майстерності серед дітей.

До участі допускаються юнаки та дівчата віком від 9-ти до 16-ти років. Це можуть бути команди від різних міст України та територіальних громад, від спортивних шкіл, клубів та навіть збірні команд із інших країн. Крім того до комбінованих естафет до участі допускаються батьки.

Загалом, програмою змагань передбачено майже 10 бігових дистанцій. Легка атлетика – це один з найпопулярніших видів спорту у світі. Тому, для Франківщини, зазначає президент обласної федерації легкої атлетики  Віталій Матешко, дуже важливо, щоб малеча йшла у цей вид спорту.

Змагання відбудуться 28-го січня у Франківському коледжі фізичного виховання. 

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua