Онлайн TV FM радіо FM пауза

Понад пів тисячі франківців безкоштовно обстежились у “День здоров’я”. Відео

Сюжети

Зробити кардіограму, проконсультуватись з кардіолог та отримати ще близько тисячі медичних послуг. У середмісті Івано-Франківська провели акцію «День здоров’я». На Вічевому майдані розташувались медики різного профілю. Вони безкоштовно обстежували усіх охочих.

70-річному Василю Мельнику виміряли артеріальний тиск, пульс та рівень насиченості крові киснем. Чоловік каже, почуває себе добре, тому й давно не відвідував лікарів. До того ж, зізнається, трохи лячно робити обстеження. А тут – все на місці та й ці медики викликають довіру.

Ще одна місцева мешканка – Лоліта Чернишова завітала на акцію, щоб виміряти рівень цукру у крові. Утім каже, скористається й іншими послугами.

Вперше, у рамках акції, люди мали змогу зробити електрокардіограму з розшифруванням та отримати кваліфіковану консультацію кардіолога. Задля цього сюди прийшла і Олександра Федоришин.

Окрім того, усіх охочих медики навчали надавати домедичну допомогу. 

Акція «День здоров’я», зазначає заступниця директора центру контролю і профілактики хвороб, покликана наблизити медичні послуги до населення. А ще – спонукати людей якомога частіше перевіряти себе.

За час акції стан свого здоров’я перевірили понад півтисячі містян та гостей Івано-Франківська.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua