Онлайн TV FM радіо FM пауза

“Універсальний солдат”: як працює поліцейський офіцер Нижньовербізької громади. Відео

Сюжети

Уже більше двох років він успішно контролює безпекову ситуацію в Нижньовербізькій громаді. 35-річний Олег Свірнюк – поліцейський офіцер. Таких, як він, називають «універсальними солдатами» через широкий спектр повноважень. Правоохоронець каже, що для нього це не просто робота, а покликання.

Поліцейська станція Нижньовербізької громади – в селі Мишин. Та тут правоохоронець довго не засиджується. Під «охороною» Олега Свірнюка – 6 населених пунктів, серед яких є і гірські села та 13 тисяч мешканців. Більшість з них, зізнається Олег Свірнюк, знає особисто. Коли немає заявників, чоловік обходить оселі та роздає застереження щодо шахрайства чи протидії домашнього насильства.

Доволі часто офіцер їздить у сусідні села та патрулює небезпечні ділянки доріг. Голова Нижньовербізької громади Ярослав М’якущак зазначає, що завдяки клопіткій роботі правоохоронця на вулицях стало значно безпечніше.

Окрім того, поліцейський щодня піклується, щоб місцеві жителі були забезпечені необхідним ліками, одягом, речами, продуктами харчування чи водою. Він тісно співпрацює з головою громади та органами місцевого самоврядування.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua