Онлайн TV FM радіо FM пауза

«Українська команда» в Івано-Франківську роздала діткам святкові подарунки. Відео

Сюжети

Волонтер, Роман Сем’янчук, пригадує, як в дитинстві з нетерпінням чекав на цей магічний день, тож вони з штабом «Українська команда» вирішили підготувати святкування для малечі з нагоди Дня Святого Миколая.

«Я пам’ятаю, як я був маленьким і постійно, кожного року чекав на це свято. Я розумію, наскільки важливо продовжувати ці традиції, щоб дітки наші вірили в дива, вірили в Святого Миколая, ну і загалом в українські традиції. Щоб вони зростали в дусі християнської моралі».

Розповісти віршика святому Миколаєві прийшла й маленька Поліна з Нікополя. Дівчинка зізнається, вона щорічно пише листи та очікує на подарунки.

свято для малечі

Відвідати свято дуже хотіла й 9-річна Зорянка з Краматорська, але вона захворіла і не змогла прийти, розповідає її мати Світлана. Втім дівчинка записала звернення в онлайн форматі і її мати продемонструвала його святому Миколаю:

«Ми дуже хотіли прийти на це свято, але дитина захворіла і зараз з температурою високою. Вона вчора записала навіть пісеньку на відео і попросила мене прийти, щоб я їй познімала свято».

Святкування волонтери провели в інтерактивному форматі, щоб малеча не лише розважилася, а й дізнавалась більше про Святого Миколая. Тим самим це берегтиме українські традиції, розповідає співорганізатор свята, Тарас Іщенко.

«Ми зробили свято інтерактивним. Тобто, наш герой розказує, хто такий Миколай, яка його функція, кому він допомагає, до кого він приходить. Відповідно дітки давали відповіді і отримували солодкі подарунки».

Також, волонтери з штабу «Українська команда» планують провести тематичне святкування до Різдва Христового. Зокрема, готуватимуть з малечою традиційні українські страви.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua