Онлайн TV FM радіо FM пауза

У знак пам’яті полеглого захисника відбувся Молодіжний форум соціальних ініціатив

Сюжети

В Івано-Франківську відбувся Молодіжний форум соціальних ініціатив імені Андрія Бойка. Він був підприємцем та командиром стрілецького взводу 102 бригади імені Дмитра Вітовського. Воїн загинув 6 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання, внаслідок ворожого обстрілу у місті Гуляйполе Запорізької області.

Співорганізатор форуму Роман Король каже, що Андрій завжди підтримував молодь. Тож в день його народження вирішили організувати захід, який був би корисний для ініціативних людей.

Сестра полеглого воїна Христина Безпалюк зазначає, що молодь в Івано-Франківську справді активна та ініціативна. Це помітили й по кількості різноманітних проєктів, які подавали на конкурс.

До участі у форумі обрали 19 конкурсантів. Серед них, як місцева молодь, так і вимушені переселенці. До прикладу, Тамара Мандич в Івано-Франківськ переїхала з Херсона. Розповідає, про форум дізналась з соцмереж. І в першу чергу прийшла сюди, щоб надихнутись ідеями задля розвитку власного міста, яке потребує відновлення та цікавих ініціатив. А також, представити власний проєкт.

Молодіжний форум соціальних ініціатив імені Андрія Бойка відбувався вперше. Утім, організатори обіцяють проводити його щорічно.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua