Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Ворохті відбулися ігри Всеукраїнської спартакіади ВФСТ “Колос”. Відео

Сюжети

Ворохта на три дні стала столицею спорту України. Тут відбувалися ігри спратакіади Всеукраїнського товариства “Колос”. На Прикарпаття приїхали команди із 18 областей України. Збіглися змагання в часі із Європейським тижнем спорту.

Відкриття Всеукраїнської спартакіади товариства “Колос” цього року вирішили провести у Яремчі. До курортного містечка приїхало на урочистості майже пів тисячі колосівців. Тут представлені 18 команд. Учасники змагалися у 7 видах спорту.

Прикарпаття вже в третій раз представляє Заболотівська територіальна громада. Заступник начальника обласного управління спорту та молодіжної політики Костянтин Лисейко зазначив, що саме на таких змагання і народжуються майбутні олімпійські чемпіони.

Голова Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос” Олександр Мендусь каже, що цьогорічна спартакіада унікальна.

На стадіоні провели ще й масову руханку та різноманітні спартакіади серед дітей. Змагання відбувалися на різноманітних майданчика Ворохтянської громади. У футбольному турнірі взяли участь 10 команд. Тут перемогу здобули львів’яни. Запеклими були баталії і у волейболі. Кращими стали буковинці, які в фінальному матчі переграли заболотівчан. Щодо загалнокомандних змагань, то перемогу у Всеукраїнській спартакіаді “Колосу” здобули полтавці. На другому місці команда із Дніпропетровщини, а замкнули трійку призерів чернігівчани.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua