Онлайн TV FM радіо FM пауза

У центрі Івано-Франківська запрацював мобільний пункт забору крові. Відео

Сюжети

Подарувати свою кров для військових, дорослих та дітлахів, які хворіють. Три десятки місцевих мешканців та вимушених переселенців прийшли у центр Івано-Франківська, щоб стати донорами. Аліна Мартиненко на Прикарпаття переїхала з Дніпра. Розповідає, поділитись кров’ю з тими, хто її справді потребує хотіла давно. Тож нині не знехтувала цією можливістю.

Не пройшов повз нагоди врятувати комусь життя й житель Івано-Франківська  – Юрій. Чоловік розповідає, що донором став два роки тому. Та під час повномасштабного вторгнення частіше відгукується на такі потреби.

Медична директорка Прикарпатського обласного центру служби Ірина Федик зазначає, що нині дефіциту крові та її компонентів на Івано-Франківщині немає. Однак, завжди потрібно мати запас.

Директор центру здачі крові Ігор Дожданюк каже, що відтепер стати донором буде ще простіше. Адже мобільний пункт працюватиме за вже сформованими графіками в Івано-Франківську та селах громади.

До слова, мобільний пункт забору крові, який працює в Івано-Франківську – єдиний в Україні. Цей автомобіль центр служби крові отримав від клубів “Ротарі” зі США, Польщі та Львова. Його вартість — понад 6 млн грн.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua