Онлайн TV FM радіо FM пауза

У центрі Івано-Франківська відбулась «Здорова прогулянка»: охочі навчались скандинавській ходьбі та перевіряли своє здоров’я. Відео

Сюжети

У самому серці Івано-Франківська відбулась «Здорова прогулянка». Усі охочі мали змогу виміряти артеріальний тиск, перевірити рівень цукру в крові чи проконсультуватися з сімейним лікарем. А також зробити кардіограму, дерматоскопію та вакцинуватися проти COVID-19.

Скористався нагодою й зробив друге щеплення від коронавірусу переселенець з Донеччини Андрій. Розповідає, проходив повз і вирішив не нехтувати таким шансом, адже давно хотів вакцинуватись.

А от пані Ірина завітала на акцію, щоб виміряти сину рівень цукру у крові. А ще – попрактикуватись у скандинавській ходьбі. Такий вид ходьби, розповідає інструкторка Анна Федьків, допомагає тримати себе у формі людям будь-якого віку. І також – подолати наслідки важких захворювань, зокрема й COVID-19.

Головний санітарний лікар Прикарпаття Руслан Савчук впевнений, що медичні послуги потрібно ще більше наближувати до людей. А «Здорова прогулянка» привертає увагу мешканців та підштовхує подбати про себе.

Відтак, упродовж акції в Івано-Франківську вакцинувалися майже вісім десятків людей, та ще майже двісті франківців пройшли навчання зі скандинавської ходьби.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua