Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Снятині оновили боксерський зал та встановили новий ринг

Сюжети

Тут капітально відремонтували зал боксерського клубу та встановили новий ринг, який відповідає всім європейським та світовим стандартам. Тепер боксери клубу, місцевої дитячо-юнацької спортивної школи, мають чудове місце для тренувань і певні, що здобуватимуть нагороди для Снятинщини та Прикарпаття в цілому.

Дитячо-юнацька спортивна школа Снятина славилася завжди своїми боксерами, а от займатися їм було ніде. Та й рингу відповідного не мали. Олександр Івлєв вже понад 20 років тренує боксерів і увесь цей час мріяв про ринг. Однак вартість його стратує від 150 тисяч гривень. І от мрія тренера здійснилася.

Відвідує відділення боксу кілька десятків хлопців та дівчат. Є серед них вже й чемпіони України та переможці Міжнародних турнірів. На відкриття залу приїхало чимало знаних прикарпатських спортсменів та функціонерів та навіть наші захисники. Серед них і військовослужбовець 10 ОГШБ снятинець Сергій Винничук.

Опісля відкриття відбулися і вісім показових боїв на новому рингу. В гості до снятинчан завітали спортсмени із Косівщини, Коломийщини, Городенківщини. Тако приїхали і боксери із сусідньої Молдови. Всі учасники турніру отримали пам’ятні медалі.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua