Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Коломиї започаткували флеш-моб “Коломия без сміття”. Відео

Сюжети

Флеш-моб запропонував втілити в життя “Карітас Коломия”. Мета ініціативи – відновлення чистоти в парках та скверах міста. Вже відбулася і перша акція у парку Шевченка біля міського озера.

“Якщо ви знаєте про місце, яке потребує прибирання, збирайтеся командами, друзями, сусідами, робіть фото до та після, виставляйте в соцмережі з хештегом #коломиябезсміття.” – таке оголошення зібрало чимало екосвідомих активістів.

До акції “Коломия без сміття” долучилися волонтери, ГО “Трикутник”, “Ecogvalt”, “Карітас Коломия”, “Вулик Змістів”, а також учасники Станиці Коломийського Пласту – НСОУ. Керівник БФ “Карітас Коломия” Сергій Триф’як, зазначає, що те сміття, яке знаходили волонтери, було посортовано.

Не тільки коломийські волонтери долучилися до прибирання у міському парку. Про акцію дізналася із соцмереж і тимчасова переселенка із Енергодару Олена і також вирішила долучитися.

Тож зібране сміття у парку передали на сортувальну станцію ГО “Екоґвалт”. Решту сміття, яке не підлягає переробці, прибрало Управління комунального господарства міста.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua