Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Карпатах планують створити реабілітаційний центр для дітей

Сюжети

Внаслідок повномасштабного вторгнення Прикарпаття стало прихистком для чималої кількості внутрішньо переміщених людей. Тому в Івано-Франківську провели конференцію, щоб поговорити стосовно відкриття реабілітаційного центру в Карпатах. В такий складний для держави час найбільше страждають діти, каже координаторка програми ментального здоров’я, Лариса Підвербецька, тому важливо піклуватися про їхнє ментальне здоров’я.

Також вона наголосила, що в центрі надаватимуть не лише психологічну допомогу, а й проводитимуть різноманітні реабілітаційні заходи.

Реабілітаційний центр відкриють на місці колишнього санаторію «Сніжинка». Його особливістю є те, що там планують об`єднати санітарно-курортне лікування з реабілітаційним, розповідає генеральний директор лікарні Тарас Мельник, що значно покращить процес відновлення.

Аби підтримати українців, до проєкту доєдналися й доброчинці з Великої Британії. Представник організації “Ротарі клуб”, Стів Левел розповідає, що вони допомагають людям, які вимушено приїжджають до Лондона, а також й українцям, що залишилися на Батьківщині.

Загалом реабілітаційний центр розрахований на близько двохсот людей. Вже з вересня будуть проводити міжнародні медіа проєкти, щоб якомога швидше реалізувати план, наголошують медики.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua