Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Долинській лікарні відкрили кабінет для молодих батьків

Сюжети

У Долинській багатопрофільній лікарні з нагоди дня медика відкрили кабінет відповідального батьківства та кабінет для проведення лекцій і тренінгів для породіль. Також голова громади Іван Дирів привітав медичних працівників «Центру первинної медичної допомоги» та  «Долинської багатопрофільної лікарні” із професійним святом. 

Директорці КНП “Долинська багатопрофільна лікарня” Ользі Ільчишин міський голова вручив подяку та почесну грамоту Міністерства охорони здоров’я.

В рамках відзначення відбулось відкриття кабінету відповідального батьківства. Тут батьки можуть не лише погодувати немовля чи змінити підгузки, а й за потреби отримати необхідну медичну консультацію.

Також у Долинській багатопрофільній лікарні відкрили кабінет для проведення лекцій і тренінгів для породіль. Зокрема мова і про користь грудного вигодовування.

Облаштування цих кабінетів стало можливим за сприяння Департаменту охорони здоров’я та завдяки представникам Міжнародної гуманітарної організації “Save the Children in Ukraine”. 

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua