Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Бурштині покажуть виставу театру тіней про інклюзію

Сюжети

Історія, що заставляє задуматися. В Бурштині відбудеться вистава театру тіней за мотивами казки «Зайчик – нестрибайчик подорожує», української письменниці Оксани Драчковської. Авторка ідеї Ірина Ходовицька розповідає, що саме цю постановку роблять вперше і вона має важливе значення для розвитку почуття толерантності у підростаючого покоління.

Історію розповідатимуть найменші актори. Кажуть, одразу зголосилися грати роль у виставі, адже розуміють, що мають важливу місію.

Аби вистава була не лише інформативною та наповненою, а й візуально красивою, художниця разом з юними акторами працювали над розробкою ілюстрацій. 

Дана тема є актуальною, зазначає координаторка проєку, бо важливо, щоб наше суспільство було обізнаним та допомагало людям з інвалідністю інтегруватися у спільноту.

Вистава тіней відбудеться 21 липня 0 19:00  в Бурштинському Палаці культури «Прометей». Цю постановку зможуть переглянути глядачі і в Івано-Франківську.

Аби надихнути людей своїм прикладом, на прем`єру завітає авторка казки – Оксана Драчковська, адже її книга – це її особиста історія.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua