Онлайн TV FM радіо FM пауза

Церкві Успіння Пресвятої Богородиці у Коршеві виповнилося 180 років

Сюжети

В самому серці прикарпатського села Коршів знаходиться одна із святинь – церква Успіння Пресвятої Богородиці Православної церкви України. За три дні до закінчення літа всі віряни прийшли на свято, щоб віддати шану цьому історичному храму. Адже церкві Успіння Пресвятої Богородиці Православної церкви України виповнилося 180 років. 

Плетениця прихожан щохвилини збільшувалася, а святкові дзвони сповіщали увесь Коршів про велике християнське зібрання. На свято до коршівчан приїхав і Митрополит Галицький Андрій. Його громадою зустрічали на церковних воротах.

Знаковою подією того дня стало і відкриття катехитичного центру. Митрополит Андрій зазначив, що такий заклад вкрай важливий в наш час. Бо, з його слів, діти зараз мають настільки багато спокус й інколи забувають про служіння Господу Богу. А тут, на території храму, в обладнаних аудиторіях вони зможуть осягнути істину, і щиро молитися.

Отець Микола пригадує, що катехитичний центр у планах був ще до війни і міг працювати вже давно, але в Україні трапилась війна і це відтермінувало відкриття центру.

А от очільник громади вважає, що саме церква сьогодні, як ніколи єднає як мешканців Коршева так і уродженців селища, що нині розкидані по всьому світу. Парафіяни кажуть, що без церкви не уявляють свого життя.

Митрополит Андрій певен, що ця святиня у Коршеві ще багато років слугуватиме народові і приноситиме щастя в родини коршівчан.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua