Онлайн TV FM радіо FM пауза

«Стань Святим Миколаєм»: прикарпатці мають можливість здійснити дитячі мрії

Сюжети

Вони вже декілька років поспіль дарують святкові подарунки дітям з сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Цьогоріч не виключення, тому благодійники з організації «Карітас» організували акцію «Стань Святим Миколаєм» в рамках, якої діти захисників отримають подарунки. 

Заступниця директора, Наталія Козакевич розповідає, цьогоріч подарунки роздаватимуть дітям захисників, адже вони зараз в першу чергу потребують підтримки.

Пані Наталія розповідає, подарунки отримають діти парафіяльних Карітасів та осередків Івано-Франківського та Калуського районів. Станом на сьогодні вони мають вже близько двох тисяч запитів.

Листа до Святого Миколая вже написав й шестирічний Богдан. Хлопчик розповідає, понад усе він мріє про волю в Україні, а не матеріальні речі.

Стань Святим Миколаєм

Доєдналася до акції й дружина полеглого бійця, Аліна. Жінка розповідає, вони разом з доньками переїхали до Івано-Франківська із Запоріжжя і для них важливе розуміння того, що вони потрібні.  Важливо й те, що такими святами доброчинці Карітасу гуртують дітлахів.

Долучитися до акції та зробити свято дітям можуть і небайдужі франківці. Зокрема перерахувавши благодійну пожертву або підготувати подарунок та принести до Карітасу.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua