Онлайн TV FM радіо FM пауза

Що відомо про порив та вибух нафтопроводу на Надвірнянщині. Відео

нафтопровід Сюжети

Порив і як наслідок – вибух та масштабна пожежа, у якій постраждали люди. 30 вересня ввечері у селі Стримба Надвірнянського району стався порив нафтопроводу. Внаслідок розлиття нафтопродуктів спалахнула пожежа. Вогонь поширився на приватний будинок.

На місці розливу нафтопродуктів, зазначає речниця головного управління ДСНС в області, рятувальники здійснили обробку залишків сорбентом. А також – виставили бонові загородження. Внаслідок аварії постраждали дев’ятеро осіб. З них четверо, серед яких двоє дітей, у важкому стані.

Нині у медзакладах Івано-Франківська триває боротьба за життя двох хлопчиків і двох дорослих зі значними опіками. У найважчому стані – восьмирічний хлопчик. Його тіло уражене опіками на 80%. Ще одному потерпілому – 11 років. Площа опіку 75%. Зі складними термічними ураженнями і троє дорослих.

У лабораторії моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР було досліджено пробу вод на вміст нафтопродуктів з річки Стримба. За результатами дослідження концентрація нафтопродуктів у ній майже у 26 разів перевищує гігієнічні норми.

Встановлено, що концентрація нафтопродуктів у пробі води рівна 7,7 мг/дм3, що у 25,7 раза вище гігієнічних нормативів якості водних обʼєктів для задоволення питних, господарсько-побутових потреб населення та у 154 рази вище гранично допустимих концентрацій для води рибогосподарських водойм.

Обставини пожежі встановлюють правоохоронці. Попередньо, стороннього втручання не виявлено.

А яка ваша реакція?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua