Онлайн TV FM радіо FM пауза

Рік війни – рік солідарності: як Спільнота Святого Егідія підтримує внутрішньо переміщених осіб. Відео

Сюжети

Понад 1000 тонн гуманітарних вантажів на майже 15 мільйонів євро. Рік війни в Україні для доброчинців Спільноти святого Егідія став роком великої допомоги тим, хто втратив рідну домівку.

Так, у червні 2022 року до спільноти святого Егідія завітала Євгенія Гордієнко. Жінка з маленькою дитиною приїхала до Івано-Франківська з Харкова. Зізнається, що звертатись за гуманітарною допомогою було ніяково та незручно. Утім, доброчинці спільноти не лише надали необхідні речі, а й підтримали розмовою та добрим ставленням.

Зрештою, Євгенія залишилась у Спільноті як волонтер і нині допомагає тим, хто опинився у такому ж становищі, як вона сама.

Різноманітні активності волонтери організували й для найменших переселенців. Відтак, створили проєкт «Школа миру». Нині заняття відвідують майже дві сотні малюків. Час з ними проводять підлітки. Разом вони виконують домашні завдання, співають пісні та розмовляють на теми, які допоможуть впоратись з негативним досвідом і діляться емоціями.

Заняття відбуваються двічі на тиждень – у суботу та неділю. Окрім того, підлітки активно долучаються й до іншої допомоги. До прикладу формують та роздають продуктові набори.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua