Онлайн TV FM радіо FM пауза

Прикарпатських спортсменів привітали із здобутими нагородами на Чемпіонаті Європи U23. Відео

Сюжети

В Івано-Франківські обласній військовій адміністрації привітали прикарпатських призерів міжнародних змагань з вільної боротьби та дзюдо.

Чемпіонат Європи U23 з вільної боротьби відбувся у місті Бухарест в Румунії. Цьогоріч чемпіоном Європи у ваговій категорії 61 кілограм, став прикарпатський спортсмен Андрій Джелеп. Щоб перемогти, каже Андрій, тренувався довго і наполегливо.

Срібною призеркою Чемпіонату Європи U23 з вільної боротьби серед дівчат стала 18-річна Ірина Заблоцька. Першістю, розповідає, поступилась польській спортсменці.

Розвиток спорту, зазначає народний депутат України Едуард Прощук – це одне із найбільших досягнень країни під час війни. Здобуті на міжнародній арені перемоги нашими спортсменами є знаковим досягненням для Прикарпаття.

Після здобутих перемог, кажуть призери, відпочивати не планують. Одразу беруться до тренувань, щоб досягти ще кращих результатів.