Онлайн TV FM радіо FM пауза

Прикарпатські спортсмени здобули медалі на чемпіонаті світу з веслування. Відео

Сюжети

Одне “золото”, два “срібла” та дві “бронзи”. Прикарпатські веслувальники привезли медалі з чемпіонату світу. Турнір тривав з 6 по 9 липня в італійському місті Ауронцо-ді-Кадоре. Спортсмен Віталій Пристай у складі каное-двійки став золотим призером на дистанції 1000 метрів. Також хлопець здобув срібло на дистанції 500 метрів у складі каное-четвірки та бронзу на дистанції 500 метрів у двійці.

Підготовка й самі змагання для Віталія, зазначає його тренерка Тетяна Дмитрук, були насиченими та важкими. Але він показав себе дуже добре.

Спортсменка Ірина Федорів у складі каное-четвірки здобула бронзу на дистанції 500 метрів та у каное-двійці срібло на тій самій дистанції. Утім, каже дівчина, своїми результатами задоволена.

Тренер збірної команди України Микола Періг підсумовує, що його підопічні продемонстрували гарні результати. Відтак, сезон пройшов вдало.

Вже 9 серпня спортсмени вирушають на тренувальні збори на Київщину. Там розпочнеться підготовка до чемпіонату України з веслування, який відбуватиметься з 28 серпня до 6 вересня в Умані.