Онлайн TV FM радіо FM пауза

Прикарпатські спортсмени стали призерами міжнародних змагань із зимових видів спорту. Відео

Сюжети

Троє прикарпатських спортсменів повернулись додому з медалями Кубка Європи. Уродженець Верховини Євген Марусяк став найуспішнішим стрибуном на лижах в історії нашої держави. На Кубку світу, що відбувався у Словенії спортсмен пролетів 213,5 метрів. Розповідає, сезон почався невдало, та потім – взяв себе в руки і показав на що здатен.

Тренер спортсмена Володимир Бощук каже, що своїм підопічним задоволений. Євген зміг перевершити свого вчителя, а це – високе досягнення.

Іванофранківка Анастасія Гасюк стала бронзовою призеркою етапу кубка Європи з фристайлу. А також – здобула бронзу загального заліку. Зізнається, що результат міг бути кращим, однак це лише мотивація працювати ще більше.

Спорстменка тренується під керівництвом заслуженої тренерки України Надії Діденко. Враховуючи складні обставини, наголошує наставниця Анастасії, її підопічна добре продемонструвала себе на турнірі.

Ще один спортсмен з Верховинщини Михайло Харук цьогоріч став переможцем всесвітньої Універсіади паралельному слаломі-гіганті. А також – він бронзовий призер Кубка Європи.

Усі спортсмени наразі отримують щомісячні обласні стипендії у розмірі 6000 гривень.