Онлайн TV FM радіо FM пауза

Івано-Франківські журналісти вчились надавати першу домедичну допомогу в бойових умовах

Сюжети

Прикарпатські рятувальники провели практичний тренінг з домедичної допомоги за алгоритмом «MARCH» для представників засобів масової інформації. Журналістам розповіли про накладання джгутів-турнікетів, пов’язок та оклюзійних пов’язок, тампонування ран, надання допомоги при переломах в ділянці обличчя або черепно-мозковій травмі. А також – показали алгоритм дій проведення серцево-легеневої реанімації. Всі знання було закріплено на практиці.

Нині, розповідає провідний фахівець з медичного забезпечення головного управління ДСНС в області Владислав Сверида, ці навички передають тим, кому вони справді можуть стати у нагоді.

Журналістка Ілона Шеченко впевнена, що навіть у тилу набуті знання можуть знадобитись. А при виконанні своїх обов’язків у зоні бойових дій, каже дівчина, кожен представник засобів масової інформації зобов’язаний вміти надавати першу домедичну допомогу.

Тренінг відвідали здесяток журналісти центральних та місцевих телеканалів. Також нові знання здобули представники Центру журналістської солідарності.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua