Онлайн TV FM радіо FM пауза

Протягом осені школярі Івано-Франківської громади зібрали майже 6 млн грн на ЗСУ. Відео

Сюжети

Проводять ярмарки, акції, плетуть сітки та багато іншого. Івано-Франківські школярі активно підтримують Збройні Сили України. Роблять усе, що їм під силу і залучають дорослих, як педагогів, так і своїх батьків.

Восени майже 40 шкіл Івано-Франківської громади проводили різноманітні заходи, спрямовані на підтримку Збройних Сил України. Їм вдалось зібрати майже 6 мільйонів гривень.

Крім того, школярі малюють малюнки та пишуть листи захисникам. А учні ліцею №10 провели акцію «Смілива гривня». Вони збирали монети, номіналом 10, 50, 1 гривня, 2 гривні, 5 і 10. І цією благодійною ініціативою вони зібрали майже 23 тисячі гривень.

У 7 ліцей провели дводенний благодійний ярмарок. Їм вдалось зібрати майже 87 тисяч гривень, а в 4 ліцеї – майже 97 тисяч гривень.

Школярі та педагоги ліцею №20 постійно плетуть сітки та проводять ярмарки. А в ліцеї №22 збирають корки, кошти за збут яких йде на протезування військових. Не стоять осторонь й вихованці дитячих садочків. Малеча виготовляє листівки, сувеніри та малює малюнки.

У «Золотому ключику» провели акцію «Кава для захисника». Їм вдалось зібрати та передати у військовий госпіталь 53 пакети кави. У «Вишиванці» за виручені з ярмарків та лотерей кошти, придбали та передали воїнам генератори. Також керівники 13-ти садочків передали у військовий госпіталь одяг, білизну і засоби гігієни.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua