Онлайн TV FM радіо FM пауза

Понад 50 майстрів та майстринь представили свої вироби на благодійному ярмарку для ЗСУ. Відео

Сюжети

У Івано-Франківську волонтери з «Громадської ініціативи Галичини» провели благодійний ярмарок, щоб закупити засоби тактичної медицини для захисників та захисниць України. На ньому понад 50 майстрів на майстринь представили свої унікальні вироби. Однією з них є пані Юлія. Вони разом з чоловіком виготовляють свічки ручної роботи, які різняться своїми розміром та ароматами:

“На ярмарок ми з чоловіком приготували тубуси, які нам прислали з Харківської області. Ми вручну їх розмальовували і в середину вклали набір із трьох свічок різних ароматів із соєвого воску. Свічоваріння це дуже цікава справа. Вона кропітка, тому що потрібно ретельно зважувати. виміряти, підбирати аромати.”

Не менш унікальні вироби представила й майстриня Наталія Мелькова. Вона виготовляє унікальні аксесуари з переробленого пластику, тим самим створює красу та береже екологію.

До ярмарку доєднався й волонтер Андрій. Він представив вироби українців, які фізично не могли доєднатися до події, але хотіли своїм внеском допомогти ЗСУ.

Аби розбавити сувеніри, аксесуари та вироби рукоділля пані Леся Кузик представила кекси та печиво з патріотичним дизайном.

Виручені кошти спрямують на закупівлю засобів тактичної медицини для захисників та захисниць України, наголосила співорганізаторка ярмарку, Галина Тягур.

Кожен з учасників благодійного ярмарку 20% від виручених коштів спрямуваВ на потреби ЗСУ.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua