Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Коломийській філармонії під час благодійних концертів вдалося зібрати понад 100 тисяч гривень для потреб ЗСУ

Сюжети

Коломия на сьогоднішній день – єдиний в Україні районний центр, де діє філармонія. Її створили менш як пів року тому. А за цей час у культурно-мистецькій установі відбулося чимало заходів. Наразі у приміщенні завершуються роботи. І вже цього тижня філармонія знову відчинить свої двері для глядачів.

8 травня цього року відкрилася міська філармонія “Сокіл”. До цього така культурно-мистецька установа була лише у Маріуполі, який не був обласним центром. Однак там її знищили. За час існування у закладі відбулося практично 50 заходів. Левова частка із них благодійні, каже художній керівник установи Микола Губчук.

Наразі у філармонії активно йдуть ремонтні роботи. Тут вже замінили дах, ремонтують підлогу та встановлюють опалення. Директорка закладу Ганна Косюк згадує, що спочатку це була занедбана будівля, яку потрібно було рятувати. Наразі роботи з відновлення вийшли на фінішну пряму.

Також очільниця філармонії каже, що під час благодійних концертів вдалося зібрати понад 100 тисяч гривень для потреб збройних сил України. Хоча були подарунки і для самого мистецького закладу.

Тож вже цього тижня філармонія розпочинає новий творчий сезон. А далі будуть різдвяні та новорічні концерти і мюзикли, а також ряд виставок.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua