Онлайн TV FM радіо FM пауза

Одразу дві пам‘ятні дошки загиблим Героям відкрили у селі Радча. Відео

Сюжети

На фасаді Радчанського ліцею встановили пам’ятні таблиці воїнам-захисникам Ярославу Вацебі та Іванові Шептуру. Полеглі хлопці дружили, разом і відправились на війну.

Ярослав Вацеба – батько двох синів. Не маючи військової підготовки та досвіду, прийняв рішення вступити добровольцем у ЗСУ. Служив у Президентському полку імені Богдана Хмельницького. Загинув Ярослав від мінометного обстрілу українських позицій 17 травня 2022 року.

Майже через два місяці до Радчі надійшла ще одна жахлива звістка. На передовій під час виконання бойового завдання на Харківщині загинув товариш Ярослава – Іван Шептур. Із початком повномасштабного наступу росії, Іван, не роздумуючи, став на захист України. Воював у складі 4-ї окремої танкової бригади, був навідником.

Пам’ять та шана полеглим, каже міський голова Руслан Марцінків – це те, що ми повинні зберегти і пронести крізь роки, згадуючи про загиблих Героїв.  

І вже зовсім скоро, у межах програми «Івано-Франківськ – місто Героїв» про загиблих Івана Шептура та Ярослава Вацебу, вийдуть мініфільми та дописи у Книзі пам’яті. Все для того, щоби згадка про Героїв жила серед нас.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua