Онлайн TV FM радіо FM пауза

На Прикарпатті планують розгорнути ще близько трьох сотень пунктів незламності. Відео

Сюжети

На Прикарпатті продовжують працювати “Пункти незламності”. Однак – їх кількість потрібно збільшувати, щоб у разі потреби мати змогу допомогти більшій кількості жителів області.

Нині на території Прикарпаття створено 180 пунктів незламності. Це місця, де громадяни можуть зігрітися, випити теплого чаю, зарядити свої телефони та відпочити. Тут є необхідний запас води й місця для маломобільних людей. Корім того, надати такі ж послуги людям зголосились 11 об’єктів бізнесу.

З початку роботи пунктів незламності за допомогою звернулись понад 17 тисяч мешканців Прикарпаття. Однак, наголошує начальник управління з питань цивільного захисту військової адміністрації, після аналізу роботи наявних пунктів виявилось, що їх недостатньо.

Голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук зазначає, нині на Прикарпатті ситуація не критична. Утім, треба думати про майбутнє, адже все може змінитись в одну мить.

Загалом, в області потрібно розгорнути ще близько трьох сотень додаткових пунктів незламності. Крім того, у них треба облаштувати  місця для людей з інвалідністю.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua